Wszystkie te dręczące Was pytania

Kim jesteśmy?

Jesteśmy ekipą fotografów, która poznała się na studiach (Fotografia prasowa na Uniwersytecie Warszawskim). Więc tak, mamy wszelkie certyfikaty na to, żeby nazywać się profesjonalistami, więc z szacunkiem prosimy. Żarcik, sami wiemy, że nie o papiery tu chodzi ;) Od początku najbardziej kręcił nas reportaż, fotografowanie wydarzeń, ludzi i ich emocji, właśnie dlatego tu jesteśmy. W miejscu gdzie ludzi, a przede wszystkim emocji jest ogrom :) Kochamy jak jest naturalnie, bez zadęcia, przyjacielsko, przytulnie i rodzinnie. Lasy, łąki, góry i jeziora to nasz drugi dom a wszelkie zwierzaki to najlepsi przyjaciele (uwielbiamy je na zdjęciach!)

Gdzie pracujemy?

Wszyscy mieszkamy w Warszawie, ale jeśli chodzi o nas to (cytując klasyka) keine grenzen. Jak trzeba pojedziemy w każdy kraniec Polski, Europy, czy Świata. Zabierajcie nas, gdzie tylko Wasza bujna wyobraźnia sobie zażyczy. 

Jak pracujemy?

Przede wszystkim dyskretnie i po cichu. Nie ustawiamy, nie ingerujemy w przebieg zdarzeń, stoimy z boku i łapiemy wszystkie najważniejsze chwile i emocje.  Tak wychodzi najpiękniej, bo naturalnie. Co najwyżej czasem przypomnimy Wam o chwaleniu się zębami. Nie będziemy kazać Wam 3 razy zakładać butów lub zapinać spinek w koszuli, a w kościele będziemy jak ninja, wszędzie lecz niewidoczni. Słowo harcerza. Zazwyczaj pracujemy w pojedynkę, jeśli jednak planujecie swoją uroczystość na ponad 200 gości, proponujemy Wam skorzystać z opcji dwóch fotografów.

Copyright © All rights reserved.
Using Format